Povinné informace | Podatelna | Úřední deska

Zastupitelstvo obce 2014–2018

Ing. Jaroslav Kadlčík – starosta

Jaroslav Dvořák – místostarosta

Ing. Jarmila Kadlecová

Mgr. Václav Káňa

Ing. Jiří Adamec (do 26. 6. 2015)

Jinřich Martinec (od 27. 6. 2015)

Lenka Chrástová

Jiří Nešpůrek

Ing. Michael Ondrášek

Bc. Petra Matoušová (do 31. 3. 2015)

Libor Švestka (od 1. 4. 2015)

Zápisy ze zasedání Zastupitelstva obce Radostice 2014


Zápisy ze zasedání Zastupitelstva obce Radostice 2015


Výpisy usnesení Zastupitelstva obce Radostice 2016


Výpisy usnesení Zastupitelstva obce Radostice 2017


Výpisy usnesení Zastupitelstva obce Radostice 2018

webdesign: Synetix
©2019 Obecní úřad Radostice